El El CIS
  • El CIS >
  • Qui som >
  • Presidents anteriors >
  • Galeria de presidents

Galeria de presidents

Galeria de presidents

Relació cronològica de presidents i presidentes de l'IOP i el CIS des de la seva fundació el 1963

Félix Requena Santos
Félix Requena Santos
(gener 2012 - diciembre 2016)
Ramón Ramos Torre
Ramón Ramos Torre
(setembre 2010 - gener 2012)
Belén Barreiro Pérez-Pardo
Belén Barreiro Pérez-Pardo
(maig 2008 - setembre 2010)
Fernando Vallespín Oña
Fernando Vallespín Oña
(maig 2004 - maig 2008)
Ricardo Montoro Romero
Ricardo Montoro Romero
(maig 2000 - maig 2004)
Pilar del Castillo Vera
Pilar del Castillo Vera
(maig 1996 - abril 2000)
Joaquín Arango Vila-Belda
Joaquín Arango Vila-Belda
(juliol 1991 - maig 1996)
Luis Rodríguez Zúñiga
Luis Rodríguez Zúñiga
(setembre 1988 - maig 1991)
Rosa Conde Gutiérrez del Álamo
Rosa Conde Gutiérrez del Álamo
(març 1987 - juliol 1988)
Julián Santamaría Ossorio
Julián Santamaría Ossorio
(gener 1983 - març 1987)
Rafael López Pintor
Rafael López Pintor
(abril 1979 - gener 1983)
Juan Díez Nicolás
Juan Díez Nicolás
(octubre 1976 - abril 1979)
Luis López-Ballesteros y Cervino
Luis López-Ballesteros y Cervino
(abril 1976 - octubre 1976)
Pablo Sela Hoffmann
Pablo Sela Hoffmann
(gener 1975 - març 1976)
Francisco Murillo Ferrol
Francisco Murillo Ferrol
(febrer 1974 - octubre 1974)
Rafael Ansón Orliart
Rafael Ansón Orliart
(juliol 1973 - febrer 1974)
Alejandro Muñóz-Alonso Ledo
Alejandro Muñóz-Alonso Ledo
(primers mesos de 1972 - juliol 1973)
Ramón Cercós Bolaños
Ramón Cercós Bolaños
(gener 1971 - primers mesos de 1972)
Salustiano del Campo Urbano
Salustiano del Campo Urbano
(octubre 1967 - gener 1971)
Luis Gónzalez Seara
Luis Gónzalez Seara
(juliol 1963 - octubre 1967)
< TORNAR